KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916271
nr 1291 6271
Oidentifierad konstnär. Marin. Ej signerad. Olja på pannå, 25x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:40:14
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)